Napok
Színpad
Sorrend
A.M.D.

A.M.D.

júl. 10 p
01:15 - 02:00
Aréna

Accept

Accept

júl. 7 k
00:00 - 01:15
HammerWorld Nagyszínpad

Acidez

Acidez

júl. 11 sz
18:00 - 19:00
Aréna

Aephanemer

Aephanemer

júl. 8 sze
20:00 - 21:00
HammerWorld Nagyszínpad

Agnostic Front

Agnostic Front

júl. 10 p
23:00 - 00:00
Aréna

Agregator

Agregator

júl. 9 cs
17:00 - 18:00
Barba Negra Nagyszínpad

Alcohol

Alcohol

júl. 11 sz
17:00 - 18:00
Barba Negra Nagyszínpad

Andartar

Andartar

júl. 8 sze
16:00 - 16:40
Aréna

Angerseed

Angerseed

júl. 10 p
22:45 - 23:45
Sátorszínpad

Angertea

Angertea

júl. 10 p
17:00 - 17:40
HammerWorld Nagyszínpad

Ann my Guard

Ann my Guard

júl. 11 sz
19:15 - 20:00
Sátorszínpad

Archaic

Archaic

júl. 11 sz
18:00 - 19:00
HammerWorld Nagyszínpad

As Karma Brings

As Karma Brings

júl. 10 p
18:15 - 19:00
Sátorszínpad

At Night I Fly

At Night I Fly

júl. 11 sz
16:15 - 17:00
Sátorszínpad

Atomic

Atomic

júl. 11 sz
16:00 - 16:40
Barba Negra Nagyszínpad

Aurora

Aurora

júl. 10 p
01:10 - 02:30
Barba Negra Nagyszínpad

Ayahuaska

Ayahuaska

júl. 8 sze
17:15 - 18:00
Sátorszínpad

Bajnoq

Bajnoq

júl. 11 sz
11:00 - 11:40
Strandszínpad

Band In The Pit

Band In The Pit

júl. 9 cs
15:30 - 16:00
Sátorszínpad

Beast in Black

Beast in Black

júl. 7 k
22:00 - 23:00
HammerWorld Nagyszínpad

Benighted

Benighted

júl. 7 k
19:30 - 20:30
Aréna

Bloody Roots

Bloody Roots

júl. 7 k
19:00 - 20:00
Barba Negra Nagyszínpad

Blues Company

Blues Company

júl. 10 p
17:00 - 18:00
Barba Negra Nagyszínpad

Born Again

Born Again

júl. 7 k
14:45 - 15:15
Sátorszínpad

Bornholm

Bornholm

júl. 8 sze
01:15 - 02:00
Aréna

Burnout

Burnout

júl. 8 sze
16:00 - 16:40
Barba Negra Nagyszínpad

Cadaveres

Cadaveres

júl. 10 p
18:00 - 19:00
HammerWorld Nagyszínpad

Chelsea Grin

Chelsea Grin

júl. 9 cs
23:00 - 00:00
Aréna

Cool Head Klan

Cool Head Klan

júl. 10 p
16:00 - 16:40
Barba Negra Nagyszínpad

Counter Clockwise

Counter Clockwise

júl. 11 sz
15:00 - 15:40
Aréna

Crystal Lake

Crystal Lake

júl. 9 cs
19:30 - 20:30
Aréna

Csók és Könny

Csók és Könny

júl. 11 sz
13:00 - 13:40
Strandszínpad

Dalriada

Dalriada

júl. 9 cs
20:00 - 21:00
HammerWorld Nagyszínpad

Dark Funeral

Dark Funeral

júl. 8 sze
23:00 - 00:00
Aréna

Dark Tranquillity

Dark Tranquillity

júl. 8 sze
22:00 - 23:00
HammerWorld Nagyszínpad

Depresszió

Depresszió

júl. 9 cs
23:00 - 00:00
Barba Negra Nagyszínpad

Destruction

Destruction

júl. 11 sz
22:00 - 23:00
HammerWorld Nagyszínpad

Discharge

Discharge

júl. 11 sz
19:30 - 20:30
Aréna

Divided

Divided

júl. 9 cs
20:15 - 21:15
Sátorszínpad

Don Gatto

Don Gatto

júl. 10 p
17:00 - 17:40
Aréna

Dorothy

Dorothy

júl. 9 cs
19:00 - 20:00
Barba Negra Nagyszínpad

DOWN FOR WHATEVER

DOWN FOR WHATEVER

júl. 11 sz
00:00 - 01:00
Sátorszínpad

Dreamgrave

Dreamgrave

júl. 9 cs
22:45 - 23:45
Sátorszínpad

Dying Wish

Dying Wish

júl. 9 cs
21:30 - 22:30
Sátorszínpad

Dystopia

Dystopia

júl. 9 cs
00:00 - 01:00
Sátorszínpad

Elanor

Elanor

júl. 8 sze
14:00 - 14:30
Sátorszínpad

Ensiferum

Ensiferum

júl. 9 cs
00:00 - 01:15
HammerWorld Nagyszínpad

Eskimo Callboy

Eskimo Callboy

júl. 9 cs
21:00 - 22:00
Aréna

Faminehill

Faminehill

júl. 9 cs
15:00 - 15:40
Aréna

Fegyelmező Részleg

Fegyelmező Részleg

júl. 11 sz
17:00 - 17:40
Aréna

Get the shot

Get the shot

júl. 10 p
18:00 - 19:00
Aréna

God Shaped Devil

God Shaped Devil

júl. 10 p
19:15 - 20:00
Sátorszínpad

Gutted

Gutted

júl. 7 k
18:00 - 19:00
Aréna

Harakiri For The Sky

Harakiri For The Sky

júl. 8 sze
19:30 - 20:30
Aréna

Harmed

Harmed

júl. 9 cs
16:00 - 16:40
Aréna

Hatvan City HC

Hatvan City HC

júl. 10 p
15:00 - 15:40
Aréna

HétköznaPI CSAlódások

HétköznaPI CSAlódások

júl. 11 sz
21:00 - 22:00
Aréna

Hisztéria

Hisztéria

júl. 8 sze
16:15 - 17:00
Sátorszínpad

Hortobágy HC Crew

Hortobágy HC Crew

júl. 10 p
13:00 - 13:40
Strandszínpad

Invader

Invader

júl. 7 k
16:00 - 16:40
Barba Negra Nagyszínpad

Isatha

Isatha

júl. 8 sze
14:45 - 15:15
Sátorszínpad

Jack

Jack

júl. 8 sze
18:15 - 19:00
Sátorszínpad

Jolly Jackers

Jolly Jackers

júl. 9 cs
01:10 - 02:30
Barba Negra Nagyszínpad

Junkies

Junkies

júl. 7 k
01:10 - 02:30
Barba Negra Nagyszínpad

Kalapács

Kalapács

júl. 10 p
21:00 - 22:00
Barba Negra Nagyszínpad

Kataklysm

Kataklysm

júl. 7 k
23:00 - 00:00
Aréna

Kill with Hate

Kill with Hate

júl. 7 k
01:15 - 02:00
Aréna

Krampüs

Krampüs

júl. 10 p
15:30 - 16:00
Sátorszínpad

Kylfingar

Kylfingar

júl. 9 cs
17:00 - 17:40
HammerWorld Nagyszínpad

Leander Kills

Leander Kills

júl. 8 sze
21:00 - 22:00
Barba Negra Nagyszínpad

Leecher

Leecher

júl. 7 k
17:00 - 17:40
HammerWorld Nagyszínpad

LochNesz

LochNesz

júl. 8 sze
13:00 - 13:40
Strandszínpad

Lord

Lord

júl. 10 p
23:00 - 00:00
Barba Negra Nagyszínpad

Lost Continent

Lost Continent

júl. 9 cs
19:15 - 20:00
Sátorszínpad

Macskanadrág

Macskanadrág

júl. 11 sz
16:00 - 16:40
Aréna

magma rise

magma rise

júl. 7 k
00:00 - 01:00
Sátorszínpad

Magor

Magor

júl. 11 sz
19:00 - 20:00
Barba Negra Nagyszínpad

Moby Dick

Moby Dick

júl. 7 k
21:00 - 22:00
Barba Negra Nagyszínpad

Morhord

Morhord

júl. 10 p
14:45 - 15:15
Sátorszínpad

Mudfield

Mudfield

júl. 11 sz
21:30 - 22:30
Sátorszínpad

Mytra

Mytra

júl. 9 cs
14:45 - 15:15
Sátorszínpad

Needless

Needless

júl. 10 p
20:15 - 21:15
Sátorszínpad

nemecsek

nemecsek

júl. 8 sze
19:15 - 20:00
Sátorszínpad

Nemesis

Nemesis

júl. 7 k
17:00 - 17:40
Aréna

Nest of Plagues

Nest of Plagues

júl. 7 k
15:00 - 15:40
Aréna

New Friend Request

New Friend Request

júl. 11 sz
22:45 - 23:45
Sátorszínpad

Newtown Feels

Newtown Feels

júl. 11 sz
14:00 - 14:30
Sátorszínpad

Nova Prospect

Nova Prospect

júl. 8 sze
01:10 - 02:30
Barba Negra Nagyszínpad

Omega Diatribe

Omega Diatribe

júl. 9 cs
17:00 - 17:40
Aréna

Omen

Omen

júl. 11 sz
21:00 - 22:00
Barba Negra Nagyszínpad

Ossian

Ossian

júl. 7 k
23:00 - 00:00
Barba Negra Nagyszínpad

Over My Dawn

Over My Dawn

júl. 11 sz
15:30 - 16:00
Sátorszínpad

P.Box

P.Box

júl. 10 p
19:00 - 20:00
Barba Negra Nagyszínpad

Paddy and The Rats

Paddy and The Rats

júl. 9 cs
21:00 - 22:00
Barba Negra Nagyszínpad

Paediatrician

Paediatrician

júl. 7 k
16:00 - 16:40
Aréna

Pentele Ska Club

Pentele Ska Club

júl. 10 p
11:00 - 11:40
Strandszínpad

Perfect Symmetry

Perfect Symmetry

júl. 9 cs
16:15 - 17:00
Sátorszínpad

PETOFI

PETOFI

júl. 8 sze
22:45 - 23:45
Sátorszínpad

Phoenix Rt

Phoenix Rt

júl. 8 sze
17:00 - 18:00
Barba Negra Nagyszínpad

Phrenesis

Phrenesis

júl. 11 sz
14:45 - 15:15
Sátorszínpad

Phrenia

Phrenia

júl. 11 sz
20:15 - 21:15
Sátorszínpad

PlasticOcean

PlasticOcean

júl. 11 sz
17:15 - 18:00
Sátorszínpad

Pocket Fox

Pocket Fox

júl. 8 sze
11:00 - 11:40
Strandszínpad

Pokolgép

Pokolgép

júl. 11 sz
23:00 - 00:00
Barba Negra Nagyszínpad

Pop Mockup

Pop Mockup

júl. 10 p
14:00 - 14:30
Sátorszínpad

Raza-Loca

Raza-Loca

júl. 8 sze
15:30 - 16:00
Sátorszínpad

Reason

Reason

júl. 9 cs
17:15 - 18:00
Sátorszínpad

Rebel

Rebel

júl. 7 k
17:00 - 18:00
Barba Negra Nagyszínpad

Red Swamp

Red Swamp

júl. 7 k
16:15 - 17:00
Sátorszínpad

Rise Of The Northstar

Rise Of The Northstar

júl. 10 p
21:00 - 22:00
Aréna

Road

Road

júl. 8 sze
23:00 - 00:00
Barba Negra Nagyszínpad

Rockbox

Rockbox

júl. 7 k
14:00 - 14:30
Sátorszínpad

Rómeó Vérzik

Rómeó Vérzik

júl. 8 sze
19:00 - 20:00
Barba Negra Nagyszínpad

Room of the Mad Robots

Room of the Mad Robots

júl. 7 k
17:15 - 18:00
Sátorszínpad

Ross The Boss

Ross The Boss

júl. 7 k
20:00 - 21:00
HammerWorld Nagyszínpad

Rotting Christ

Rotting Christ

júl. 8 sze
21:00 - 22:00
Aréna

Rumproof

Rumproof

júl. 9 cs
16:00 - 16:40
Barba Negra Nagyszínpad

Salvus

Salvus

júl. 8 sze
17:00 - 17:40
HammerWorld Nagyszínpad

Shapat Terror

Shapat Terror

júl. 7 k
20:15 - 21:15
Sátorszínpad

Sleepless

Sleepless

júl. 10 p
21:30 - 22:30
Sátorszínpad

Slowmesh

Slowmesh

júl. 7 k
15:30 - 16:00
Sátorszínpad

Slytract

Slytract

júl. 10 p
16:15 - 17:00
Sátorszínpad

Sniffyction

Sniffyction

júl. 9 cs
13:00 - 13:40
Strandszínpad

Sodom

Sodom

júl. 11 sz
00:00 - 01:15
HammerWorld Nagyszínpad

Stabbed

Stabbed

júl. 9 cs
18:15 - 19:00
Sátorszínpad

Stonedirt

Stonedirt

júl. 7 k
18:15 - 19:00
Sátorszínpad

Stubborn

Stubborn

júl. 8 sze
21:30 - 22:30
Sátorszínpad

Subcortic

Subcortic

júl. 9 cs
14:00 - 14:30
Sátorszínpad

Suicidal Angels

Suicidal Angels

júl. 11 sz
20:00 - 21:00
HammerWorld Nagyszínpad

Tales of Evening

Tales of Evening

júl. 7 k
18:00 - 19:00
HammerWorld Nagyszínpad

Térkövön Sült Lángos

Térkövön Sült Lángos

júl. 9 cs
11:00 - 11:40
Strandszínpad

Téveszme

Téveszme

júl. 8 sze
00:00 - 01:00
Sátorszínpad

The Black Dahlia Murder

The Black Dahlia Murder

júl. 7 k
21:00 - 22:00
Aréna

The Hellfreaks

The Hellfreaks

júl. 8 sze
20:15 - 21:15
Sátorszínpad

The Morning Star

The Morning Star

júl. 10 p
00:00 - 01:00
Sátorszínpad

The Southern Oracle

The Southern Oracle

júl. 9 cs
01:15 - 02:00
Aréna

The Wedding At The Slaughterhouse

The Wedding At The Slaughterhouse

júl. 7 k
13:00 - 13:40
Strandszínpad

Tiansen

Tiansen

júl. 11 sz
18:15 - 19:00
Sátorszínpad

Tisztán a cél felé

Tisztán a cél felé

júl. 10 p
16:00 - 16:40
Aréna

Týr

Týr

júl. 9 cs
22:00 - 23:00
HammerWorld Nagyszínpad

Végbélszakadás

Végbélszakadás

júl. 7 k
11:00 - 11:40
Strandszínpad

Vesztegzár

Vesztegzár

júl. 11 sz
17:00 - 17:40
HammerWorld Nagyszínpad

Vile Disgust

Vile Disgust

júl. 10 p
17:15 - 18:00
Sátorszínpad

Wall of Sleep

Wall of Sleep

júl. 7 k
22:45 - 23:45
Sátorszínpad

Warchief

Warchief

júl. 7 k
19:15 - 20:00
Sátorszínpad

Watch My Dying

Watch My Dying

júl. 8 sze
18:00 - 19:00
HammerWorld Nagyszínpad

Within Destruction

Within Destruction

júl. 9 cs
18:00 - 19:00
Aréna

Wolfbrigade

Wolfbrigade

júl. 10 p
19:30 - 20:30
Aréna

Wrong Side

Wrong Side

júl. 7 k
21:30 - 22:30
Sátorszínpad

Zorall

Zorall

júl. 11 sz
01:10 - 02:30
Barba Negra Nagyszínpad



Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szeretnél elsőként értesülni a Rockmaraton Fesztivál új fellépőiről,
a jegyakciókról és az esetleges nyereményjátékokról?
Iratkozz fel a hírlevelünkre és mindenről értesítünk!


ÁSZF és Adatvédelmi és adatkezelési szabályzat

Program

Jegyek

Infók

Rockmaraton XXX