HammerWorld Nagyszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
17:00 - 17:40 Leecher Salvus Kylfingar Angertea Vesztegzár
18:00 - 19:00 Tales of Evening Watch My Dying ??? Cadaveres Archaic
20:00 - 21:00 Ross The Boss Aephanemer Dalriada ??? Suicidal Angels
22:00 - 23:00 Beast in Black Dark Tranquillity Týr ??? Destruction
00:00 - 01:15 Accept ??? Ensiferum ??? Sodom

Barba Negra Nagyszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
16:00 - 16:40 Invader Burnout Rumproof Cool Head Klan Atomic
17:00 - 18:00 Rebel Phoenix Rt Agregator Blues Company Alcohol
19:00 - 20:00 Bloody Roots Rómeó Vérzik Dorothy P.Box Magor
21:00 - 22:00 Moby Dick Leander Kills Paddy and The Rats Kalapács Omen
23:00 - 00:00 Ossian Road Depresszió Lord Pokolgép
01:10 - 02:30 Junkies Nova Prospect Jolly Jackers Aurora Zorall

Aréna

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
15:00 - 15:40 Nest of Plagues Athame Faminehill Hatvan City HC Counter Clockwise
16:00 - 16:40 Paediatrician Andartar Harmed Tisztán a cél felé Macskanadrág
17:00 - 17:40 Nemesis ??? Omega Diatribe Don Gatto Fegyelmező Részleg
18:00 - 19:00 Gutted ??? Within Destruction Get the shot Acidez
19:30 - 20:30 Benighted Harakiri For The Sky Crystal Lake Wolfbrigade Discharge
21:00 - 22:00 The Black Dahlia Murder Rotting Christ Eskimo Callboy Rise Of The Northstar HétköznaPI CSAlódások
23:00 - 00:00 Kataklysm Dark Funeral Chelsea Grin Agnostic Front ???
01:15 - 02:00 Kill with Hate Bornholm The Southern Oracle A.M.D. ???

Sátorszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
14:00 - 14:30 Rockbox Elanor Subcortic Pop Mockup Newtown Feels
14:45 - 15:15 Born Again Isatha Mytra Morhord Phrenesis
15:30 - 16:00 Slowmesh Raza-Loca Band In The Pit Krampüs Over My Dawn
16:15 - 17:00 Red Swamp Hisztéria Perfect Symmetry Slytract At Night I Fly
17:15 - 18:00 Room of the Mad Robots Ayahuaska Reason Vile Disgust PlasticOcean
18:15 - 19:00 Stonedirt Jack Stabbed As Karma Brings Tiansen
19:15 - 20:00 Warchief nemecsek Lost Continent God Shaped Devil Ann my Guard
20:15 - 21:15 Shapat Terror The Hellfreaks Divided Needless Phrenia
21:30 - 22:30 Wrong Side Stubborn Dying Wish Sleepless Mudfield
22:45 - 23:45 Wall of Sleep PETOFI Dreamgrave Angerseed New Friend Request
00:00 - 01:00 magma rise Téveszme Dystopia The Morning Star DOWN FOR WHATEVER

Strandszínpad

júl. 7 k júl. 8 sze júl. 9 cs júl. 10 p júl. 11 sz
11:00 - 11:40 Végbélszakadás Pocket Fox Térkövön Sült Lángos Pentele Ska Club Bajnoq
13:00 - 13:40 The Wedding At The Slaughterhouse LochNesz Sniffyction Hortobágy HC Crew Csók és Könny

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szeretnél elsőként értesülni a Rockmaraton Fesztivál új fellépőiről,
a jegyakciókról és az esetleges nyereményjátékokról?
Iratkozz fel a hírlevelünkre és mindenről értesítünk!


ÁSZF és Adatvédelmi és adatkezelési szabályzat

Program

Jegyek

Infók

Rockmaraton XXX